O Marce

Kobiecość niejedno ma imię. Nie zna wieku. Czasami jest delikatna, zwiewna i lekka. Czasami wyrazista i drapieżna. Nie boi się kolorów, unika przesady, kocha prostotę i elegancję. Wie, kiedy może zaszaleć i ponieść się fantazji. Szyk i klasa to jej drugie imię. Wie, że mniej znaczy więcej, a piękno tkwi w szczegółach i w wysokiej jakości.

Właśnie tak rozumiem kobiecość. Postanowiłam stworzyć markę ubrań wieczorowych i wizytowych dla kobiet nowoczesnych, wymagających i eleganckich. Dla kobiet wyjątkowych, takich jak Ty.

Marka Natalia Sowierka powstała z miłości do piękna i luksusu. Z inspiracji słowami legendarnej Coco Chanel – „moda przemija, styl pozostaje”. Ubrania, które tworzę to połączenie wysokiej klasy materiałów i tradycji polskich zakładów krawieckich. Tutaj finezja i elegancja łączy się z perfekcyjną dbałością o każdy szczegół. Tego nie znajdziesz w sieciówkach.

Moje limitowane kolekcje zawsze powstają przy udziale polskich mistrzów krawieckich, których doświadczenie i zaangażowanie przekładają się na najwyższą jakość finalnego produktu. Ufam, że dzięki połączeniu i poszanowaniu tradycji, przy jednoczesnym otwarciu się na nowoczesność, wspólnie tworzymy coś więcej niż ubranie.

Jesteś wyjątkowa. To ubrania dla Ciebie. Otwórz się na rewolucję w swojej szafie.

Natalia Sowierka

Zapisz się do Newslettera i otrzymaj 5% rabatu na zakupy!

W dniach od 16 do 26 grudnia przebywamy na urlopie. Wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane po 27 grudnia!